Наші партнери

Рисунок3

Lviv IT Cluster

Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Мета Lviv IT Cluster – сприяти розвиткові ІТ-сфери у Львові як одному з найважливіших ІТ-центрів у Центрально-Східній Європі.

PLV_LogoSlogan-color

PLVision

PLVision – спеціалізується на розробці та автоматизованому тестуванні програмного забезпечення у сфері мережевих технологій, вбудованих систем та Інтернету Речей. Компанія серед перших в індустрії почала розробляти рішення на основі SDN (Software Defined Networking) та NFV (Network Function Virtualization). R&D-лабораторія компанії займається дослідженням новітніх технологій з метою визначення їхньої потенційної цінності для бізнесу.

cypress

Cypress

Cypress (NASDAQ: CY) – компанія, яка пропонує високопродуктивні, високоякісні рішення, що лежать в основі найбільш передових на сьогодні вбудованих систем від автомобільних, промислових та мережевих платформ до високоінтерактивних побутових та мобільних пристроїв.

softserve_logo_tagline_web

SoftServe

SoftServe – найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.

Csia_logo-tagline_fuld-farve

Conscensia 

Данська компанія, з локацією у Львові, яка займається outsourcing software development для різних сфер бізнесу

Ciklum_logo_portrait_png

Ciklum 

Ciklum – це міжнародна компанія ІТ, яка створює програмне забезпечення та надає послуги і рішення в різних сферах бізнесу і технологій. Більше 3000 IT фахівців компанії працюють безпосередньо зі всесвітньо відомими клієнтами в центрах розробки в Україні, Білорусі, Польщі та Іспанії.

INTELLIAS_LOGO_BACKGR_BACK

Intellias

Intellias – це смартова та комфортна компанія з дружніми відносинами в командах, а також гнучким та ефективним менеджментом та особливими умовами для кожного працівника

f5444fe3ac0143374350186f70c08d7e

Kindgeek

Kindgeek – це компанія амбітних професіоналів. Її головна ідея дуже проста – допомогти з технічними аспектами проекту розумним людям, підприємцям, компаніям. KindGeek дає їм можливість зосередитися на бізнесі, у той час як команда професіоналів робить те, що вміє робити найкраще – дивовижні розробки програмного забезпечення.

N-IX-logo

N-iX 

N-iX — це технологічна компанія з розробницькими центрами у Львові, Києві та Кракові, яка працює у сфері створення програмного забезпечення з 2002 року. Компанія спеціалізується на розробці високотехнологічних продуктів для компаній-постачальників ПЗ та технологічних стартапів, що динамічно зростають, на ринках Західної Європи, скандинавських країн та країн Північної Америки.

original

Avenga 

Avenga надає ІТ-консалтинг та пропонує стратегію, інженерію цифрових рішень, керовані послуги та програмні продукти. Компанія поєднує швидкість, гнучкість та інноваційну потужність стартапу, але з досвідом впровадження та процесами доставки надзвичайно досвідченого великого постачальника. Avenga об’єднує більше 3500 професіоналів у 21 локації в Європі, Азії та США. В Україні команда складає понад 1300+ спеціалістів у 9 містах — Львів, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Полтава, Черкаси та Вінниця.

Vakoms_logo_large

Vakoms 

Компанія Vakoms займається web software development, починаючи від планування та дизайну та закінчуючи розробкою MVP. Vakoms розробляє вебсайти, веб-аплікації, сервіси, аплікації для соціальних мереж,рішення для E-commerce та пропонує веб-дизайн

GlobalLogic-Logo-Gray

GlobalLogic

Протягом 15 років GlobalLogic співпрацює з компаніями з усіх великих галузей для створення унікальних рішень та поєднання людей, продуктів і можливостей. Зараз, коли світ стає все більш цифровим, а головною метою кожної взаємодії є задоволення потреб споживача; ми демонструємо компаніям, як вони можуть отримувати зворотній зв’язок від своїх користувачів, створювати інновації, вкладаючись у запланований бюджет, і випускати на ринок цифрові продукти й послуги нового покоління.

Eleks-Logo-

Eleks

ELEKS є глобальним постачальником програмного забезпечення, технологічного консалтингу та послуг QA. Компанія допомагає лідерам індустріальної галузі перетворити креативні ідеї у відчутну ділову цінність. Ми створюємо унікальні та надійні рішення для зростання бізнесу, що включає в себе Data Science, Mobility, Digital Production та Financial Solutions.

sombra

Sombra

Sombra – це молода амбітна українська компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. У компанії працює більше 80-ти мотивованих професіоналів своєї справи.

vector

Vector Software

Vector Software – це досвідчена ІТ-аутсорсингова компанія, що пропонує преміальні замовлення на послуги офшорного розвитку. Створена в 2006 році, компанія швидко перетворилася на процвітаючу компанію з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою у Львові, Україні та Осло, Норвегія. Сьогодні компанія Vector Software співпрацює з клієнтами по всьому світу і надає широкий спектр послуг із розробки та розвитку офшорних підрозділів.

v.i.tech

V.I.Tech 

Компанія заснована 2008 року. Основний фокус компанії зосереджений у медичній та біотехнічній сферах. V.I.Tech вміє чудово давати раду з великими об’ємами даних (BigData), досліджувати і перетворювати ці дослідження з певних припущень у реальні, потрібні проекти, які працюють.

Comp-science

Computer Science (UCU)

CS@UCU – бакалаврська програма з комп’ютерних наук Українського католицького університету, сільно з якою ми готуватимемо лідерів галузі, що своїми знаннями, навичками та настановами змінюватимуть сьогоднішнє та майбутнє України і світу.

LVIV-IT-Cluster-Logos-25

IT Arena

Lviv IT Arena – одна з найбільших ІТ-подій України, яка щорічно об’єднує програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, підприємців, бізнес аналітиків та стартаперів. Головна мета конференції – нетворкінг та обговорення найгарячіших ІТ-трендів. Під час Lviv IT Arena 2015 своїм досвідом ділились спікери із таких компаній як Facebook, IBM, Mail.ru, HP, Microsoft, FitBit та інші.

SD

Startup Depot. Lviv Business Incubator & Coworking

Startup Depot – середовище для розвитку спільноти, яке активує локальні стартапи. Це бізнес інкубатор, метою якого є спільна робота задля запуску проривних продуктів зроблених в Україні. Також тут розташований коворкінг, де оточуючі готові допомогти тобі без очікування отримати щось взамін, де люди вміють радіти за твій успіх, де експерементують та толерують невдачі.