Цілі програми

Наша мета – підготувати профільних спеціалістів із практичними знаннями сфери, стажуванням в ІТ-компаніях, професійною англійською та майбутнім в ІТ-бізнесі. Завдяки спільній роботі учасників Lviv IT Cluster та Національного університету “Львівська політехніка” ми запускаємо бакалаврську програму “Інтернет речей”!

Ми поставили мету – підготувати фахівця, який зможе:

  • Створити розумний пристрій
  • З’єднати розумні пристрої в цілісну систему
  • Реалізувати обмін інформацією між такими пристроями
  • Запрограмувати пристрої для взаємодії із довкіллям
  • Розробити програмне забезпечення для інтеракції споживачів та розумних пристроїв із використанням комп’ютерів, планшетів та мобільних телефонів
  • Доносити інформацію до споживача у найдоступнішій формі.

 

Що вивчатимуть студенти?

Уже з першого курсу ми навчатимемо студентів профільних дисциплін. При наповненні кожного предмету використані програми провідних технічних університетів – MIT, Berkley, Harvard University. Наприклад, курс «Алгоритмічні мови і програмування, ч.1» базуватиметься на програмі предмету «Introduction to Computer Science (CS50)» Гарвардського університету, який вважається одним з найкращих у світі. Так само з перших днів навчання студенти опановуватимуть навички командної роботи та проведення ефективних презентацій за допомогою предмету «Командна робота та ораторське мистецтво». Третина предметів – це абсолютно нові дисципліни, які будуть викладатись із залученням ІТ-фахівців для проведення лекцій, лабораторних та практичних занять.

600685_990164124392880_7735387133913095162_n

У програмі поєднуються три складові: програмування, апаратна частина і комунікація пристроїв та програм між собою. Також є ряд предметів, які необхідні для майбутнього розробника програмного забезпечення або розумного пристрою – вже згаданий предмет «Командна робота та ораторське мистецтво», «Промислова розробка програмного забезпечення», «Економіка та менеджмент в ІТ галузі».

Навчання передбачає роботу студентів командами над власними проектами упродовж семестру. Цей підхід вже апробований в межах програми «ІТ Експерт» зі студентами другого та третього курсів. Він не лише занурює студентів у реальну роботу, але й дає можливість випробувати набуті знання на практиці.

13006668_1062277797179421_1925061480667347246_n — копия

Особлива увага курсу – це, звичайно, вдосконалення англійської мови. Для цього, звіти та презентації проектів, а також захист бакалаврської роботи виконуватимуть виключно англійською. Значна частина матеріалів (особливо із програмної та сучасної апаратної частини) існує лише в англомовних джерелах. Це додатково стимулюватиме студентів вдосконалювати свій рівень знання мови.