Розробники програми

Львівський ІТ Кластер упродовж кількох років розвиває проект «ІТ Експерт», який полягає у залученні ІТ-фахівців до навчального процесу як консультантів. Ми вирішили перейти на вищий рівень і залучили найкращих фахівців та оновили весь навчальний план для бакалаврів, починаючи з 1-го курсу. Знайомтеся з командою розробників нової бакалаврської програми!

Володимир Федак

Solution Architect @ SoftServe, викладач НУ “Львівська Політехніка”

“Інтернет речей щороку розвивається все більше, і ІТ-компанії отримують все більше проектів, пов’язаних з цим. В ІТ-компаніях вже є голод на таких спеціалістів. Тому студенти та випускники цієї програми мають колосальні можливості для працевлаштування”.

Назар Кравчук

Technical Consultant @ SoftServe

“Програма ІоТ – це нагода перестати «доганяти» технологічний прогрес, а швидше очолити його, в тому числі на світовому рівні. Це шанс перестати споживати і почати творити”.

Андрій Сивак

Group Lead @ Cypress Semiconductor

“Українські університети мають йти в ногу з часом і виховувати спеціалістів, які дозволять рухатись уперед. Інвестуючи в освіту ІТ-компанії в майбутньому отримають хороші дивіденди у вигляді готових інженерів, які здатні працювати на проектах світового рівня”.

Степан Веселовський

СЕО Львівського ІТ Кластеру

“Бакалаврська програма “Інтернет речей” – це поєднання практики, орієнтації на бізнес та працевлаштування в успішних компаніях. Ми готуємо фахівців, які потрібні місту, і які не лише слідуватимуть, але й створюватимуть тренди”.

Зеновій Верес

Solutions Architect @ SoftServe, викладач НУ “Львівська Політехніка”

“Наша програма – це імпульс для студентів втілювати у життя власні ідеї. Ми хочемо мотивувати їх працювати над власними проектами, і поєднуємо вимоги працедавців та потенціал університету”.

Роман Павлюк

Solution Leader @ SoftServe, працює над програмою, адже сам цікавиться цією сферою

“ІоТ – дуже важливий тренд, що дозволяє закладати величезні потужності у маленький чіп. Розробка у цій сфері вимагає іншого, нового рівня кваліфікації. Фахівці із такими знаннями значно конкурентноздатніші в ІТ-середовищі”.

Іван Лешко

Project Management

Vice President @ SoftServe, приєднався до проекту, бо бачить майбутнє за ІоТ

“Ми обрали ІоТ, бо це – тренд найближчих 10 років. Якщо навчати молоде покоління зараз, то через 4-5 років матимемо генерацію розумних людей, якими можна буде пишатись”.

Дмитро Іванов

Архітектура програмного забезпечення

Vice President @ SoftServe, долучився до програми, адже туди рухуються ІТ-тренди

“Програма – виграшна для різних сторін. Маємо інтерес із боку держави і Львова у збільшенні конкурентноздатних інтелектуальних спеціалістів у певній сфері. Для студентів – це нагода розвиватися та стати ефективними”.